فواید استعمال از بنرهای تبلیغاتی

 

فواید استفاده از بنر تبلیغاتی

 

معرفی مارک

فواید استفاده از  بنرهای تبلیغاتی
فواید استفاده از بنرهای تبلیغاتی

جلب اعتنا یوزرها دیجیتال به مارک و تولید ها ما در عصر حاضر , از بحث‌برانگیزترین موضوعات

مطرح در هر کسب‌وکاری است و سر موفقیت در این راه , خلاقیت است .

ارتقا ازدحام تماشا
در پباده سازی بنر مهمترین انگیزه , ترغیب مخاطب کلیک روی آن و تماشا از وبسایت است

. از جمله روش‌های پرداختی به وب‌سایت‌هایی که تبلیغات بنری انجام می دهند , نرخ کلیک ( CTR ) , میزان زمان حضور در وب‌سایت است . برای بررسی راه‌بندان مشاهده می توانید از ابزار analytics استعمال نمائید که بعضا از شرکت‌های پباده سازی بنر مانند bannersnack در سرویس‌های خویش در لحاظ گرفته‌اند .

برای شناخت با نرخ پریدن و نرخ خروج کلیک فرمائید .

جذب مجدد مشتری

در حالتی‌که شخصی به وب سایت شما مراجعه نماید و از محتوا یا این که فرآورده شما راضی باشد , ولی نشانی اینترنتی خویش را برای اخذ روزنامه وارد نکند , با دیدن بنرهای شما روی وب‌سایت‌ها و یا این که اپلیکیشن‌های دیگر دوباره ترغیب به به کارگیری از جنس و یا این که محتوای وبسایت شما میشود .

فروش فرآورده

بنرهای تبلیغاتی ابزار خیر و خوبی برای ترغیب به خرید جنس می باشند . به همین خاطر گماردن بنر در وب‌سایت‌های مربوط به جنس , جزو نکاتی است که می بایست به آن اعتنا نمائید .

اطلاع‌رسانی درفروش‌های ویژه و تخفیف‌ها
یکی شیوه های ارتقاء درآمد و پرورش مارک , فروش‌های ویژه و تخفیف‌هاست و اما برای تأثیر بیشتر , به اطلاع‌رسانی و تبلیغات کار کشته برای اطلاع مشتریان بالقوه نیاز دارید . استعمال از بنر قادر است فراوان مؤثر باشد .

تبلیغ در فضای وب‌سایت‌های دارای اعتبار اهل ایران در مدیااد

مدیااد , به شما یاری میکند تا کمپین‌های تبلیغاتی کسب‌وکار خویش را در معتبرترین وب‌سایت‌های اهل ایران اجرا فرمائید و مارک خویش را درمقابل دیده مخاطبان هدفتان قرار دهید .
banner advertising

معرفی ابزارهای مطلوب در پباده سازی بنر تبلیغاتی

Bannersnack

نرخ‌گذاري : بدون‌پول , دو تراز پیشنهادی شخصی داراست : starter 7$ , pro 18$ در ماه , و یک ورژن حرفه‌ای گروهی : ۴۸$ Team در ماه

Bannersnack من جمله شایسته ترین ابزارهای پباده سازی بنر است . از این برنامه به‌صورت آنلاین و مجانی میتوانید استعمال فرمایید .

اینک ابزارهای گرافیکی به سمتی میروند که نیازی نباشد یوزرها شیوه تلاش نرم‌افزاری همچون Flash را بدانند , چراکه چنین برنامه‌هایی با آنکه قابلیت‌های فراوانی برای یوزرها حرفه‌ای دارا هستند البته نیاز به فراگیری نیز دارا هستند . در مواقعی می‌توان از برنامه‌های ساده‌تری به کار گرفت که نیز سهولت در به کارگیری را به‌عنوان یک قابلیت و امکان در خویش دارا‌هستند و نیز این‌که برای یوزرها در سطح ها متعدد قابل ‌استفاده و بهره‌وری می‌باشند . مثلا پباده سازی یک بنر بی آلایش فلش نیاز به ابزاری همچون Flash ندارد و می‌توان با ابزارهای ساده‌تری نیز به‌راحتی زیباترین امور را پباده سازی کرد . در‌این ابزار هم می توانید بنر مدنظر خویش را به‌آسانی , با سرعت و سوای نیاز به نوشتن کد پباده سازی نمائید . با drag and drop می توانید هر تغییری در بنر تولید نمایید .

بنر تبلیغاتی

در ورژن بدون پول می توانید از عکس‌های دلخواه خویش و یا این که ‌عکس‌های پیشنهادی برنامه به کار گیری فرمایید . هم‌چنین , این برنامه از زبان‌های متفاوت و من جمله پارسی برای نهادن نوشته در بنر پشتیبانی می نماید و فونت‌هایی را هم برای به کار گیری در دست قرار می دهد . در ورژن مبلغی , این قابلیت را میدهد که فونت‌های دلخواه خویش را به برنامه بیشتر نمایید و همینطور ورژن فلش در پباده سازی بنر هم از ویژگی‌های ورژن مبلغی است .

نکته حائض اهمیت در این مورد تایپ پارسی است . در صورتی‌ که ابزار پباده سازی بنر شما از لهجه پارسی هم پشتیبانی نمی کرد , شما می توانید با نصب برنامه‌های فارسی‌نویس در محیط گرافیکی , نوشته دلخواه خویش را در ابزار پباده سازی مورد نظرتان قرار دهید . نرم‌افزارهای متعددی برای فارسی‌نویسی‌ وجود دارد که از جمله آنان می‌توان از LeoMoon Persian TTT اسم موفقیت .

My banner maker
نرخ‌گذاري : مجانی و هم‌چنین یک ورژن مبلغی : ۴٫۹۵$ premium در ماه

my banner maker هم یک کدام از ابزارهای آنلاین پباده سازی بنر است . از ویژگی‌های این برنامه , تغییر تحول و تهیه و تنظیم سایز بنر فارغ از افت کیفیت و دسترسی سوای محدودیت به عکس‌های مو جود در کتابخانه برنامه در ورژن بدون پول است . همینطور , در صورت نداشتن ایده مطلوب برای پباده سازی , این برنامه همانند برنامه‌های دیگر نمونه‌هایی را به شما توصیه می‌نماید که می توانید از آنان هم استعمال فرمایید . همینطور , در صورتی برایتان قابلیت و امکان تنظیم اکانت مبلغی ابزارهای گرافیکی مهیا است , این ابزار از ارزان‌ترین ابزارهاست و نسبت به سایر ابزارها مبلغ پایینی برای شارژ ماهانه خواهید پرداخت .

 

فواید استفاده از بنر تبلیغاتی

 

صفحه اصلی

در صورت تمایل از سایت های دیگر ما استفاده کنید:

خرید پیامک

ارسال پیامک زنده

سامانه پیامکی

پنل اس ام اس

سرور طلایی

چاپیرو

گیت هاب چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت

وب طلایی ، طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تحت وب

شتاب دهنده

اسپانسر ، شتابدهنده به استارتاپ های نوآور و فناورانه با ارائه خدماتی منحصربفرد

میزبانی وب

سرور طلایی ، ارائه دهنده قویترین سرویس های میزبانی وب و خدمات دامین در کشور

سامانه پیام کوتاه

طاها پیامک ، ارائه دهنده بیش از شصت خدمت پیامکی با کمترین تعرفه ارسالی

طراحی اپلیکیشن

طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تلفن همراه

هوشمند سازی

ورود کسب و کارهای سنتی به دنیای دیجیتال و افزایش فروش و سهم بازار

دیجیتال مارکتینگ

سئو دات ، اجرای خدمات بازاریابی با تکیه بر دستاوردهای گوگل و شبکه های اجتماعی

آموزش آنلاین

مکتب نت ، ارائه دهنده سامانه آموزش‌های آنلاین ویدئویی و فیلم‌های آموزشی

ویدئو کنفرانس

ارائه دهنده خدمات ارتباط ویدئویی آنلاین برپایه فناوری نوین ویدئو کنفرانس

آخرین مقالات ارائه شده

نمایندگان برتر ما در سراسر کشور