چطور Password های خویش را مدیریت کنیم؟

 

چطور پسورد خود را مدیریت کنیم؟

 

در‌این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چطور مدیر Password های خویش را خوب تر انجام دهیم .

یشتر ما یک‌سری اکانت آنلاین داریم و اکثر اوقات برای بعضی از آن‌ها یک واژه عبور ( Password ) در نظرمی گیریم علاوه بر این , داشتن رمزعبور کار کشته , یکی منش های دارای اهمیت برای نگهداری از اکانت هاست چراکه یک کدام از همه گیرترین طرق ورود هکرها به سیستم , صرفاً حدس زدن رمزهای عبور است . البته چه بسا چنانچه از راز های عبور توانمند نیز به کار گیری نکنید نیاز است این لغات را در جایی برای خویش نگه دارید چون یاد

چطور پسورد خود را مدیریت کنیم؟
چطور پسورد خود را مدیریت کنیم؟

داشت آن‌ها به راحتی امنیت اکانت ها را به خطر انداخته و چه بسا ممکن است آن را گم کنید!

 

البته با ترقی تکنولوژی رویکرد های ایمن تری از جمله ساخت اپلیکیشن های مدیر پسورد بوجود آمده که پیرو به بررسی تنی چند از آنها می‌پردازیم :

password manager

Dashlane
بدون شک Dashlane اولی گزینش ماست . این در بخش اعظمی از تارنما های و برنامه های تجاری مورد به کارگیری قرار می‌گیرد که محبوبیت آن به دلیل تراز بالای امنیتی و روش کارکرد راحت آن است که از کلیه سیستم برهان های حساس از جمله Windows , macOS , Linux , Android , iOS , Chrome OS و watchOS پشتیبانی می نماید و در مرورگر های Chrome , Firefox , Safari , Internet Explorer , Edge و Opera به صورت Extension وجود دارد . این Password Manager دوست داستنی در سه طرح ارائه می شود : بدون پول , پریمیوم پلاس که طبیعتا مرحله دسترسی به امنیت در آنان مختلف است .

password manager

LastPass
LastPass چیره آخرین یک حیث سنجی در توییتر تحت عنوان شایسته ترین Password Manager بود که زمان هاست که تحت عنوان شایسته ترین Password Manager بدون پول موردپسند یوزرها قرار میگیرد . این برنامه از سیستم دلیل های Windows , macOS و Linux پشتیبانی می نماید و تحت عنوان یک Extension در مرورگر هایChrome , Firefox Edge و Opera دراختیار است . ورژن Premium برنامه LastPass قابلیت و امکان به اشتراک گذاشتن رمزهای عبور خویش را با اشخاص متفاوت به صورت ایمن را آماده می کندهمچنین با به کار گیری از طریق های احراز نام‌و‌نشان و اثر انگشت , امنیت بهتری را تولید می نماید همینطور ۱ گیگابایت فضای ذخیره سازی رمزگذاری شده را برای شما آماده می نماید تا بتوانید اشکال فولدر های فردی نظیر کارت شناسایی , پاسپورت , مجوزها و … را ذخیره نمایید .

password manager

۱Password
در‌این نظرسنجی توئیتری مرتبه دوم مرتبط با ۱Password است که بزرگترین تفاوتی که با دو ورژن قبلی داراست این است که ورژن بدون‌پول ندارد و برای به کار گیری از آن نیاز است هزینه آن را پرداخت فرمایید برای پرداخت هم دو دسته نرخ‌گذاري موجود هست . جور ای با تیتر Personal & Family و دیگری با تیتر Team & Business . این برنامه از سیستم ادله های Windows , macOS , iOS , Android , Linux پشتیبانی کرده و Extension آن هم برای به کار گیری در مرورگر هایChrome , Firefox , Internet Explorer , Safari و Edge وجود دارد . این Password Manager دارنده دو خصوصیت منحصربه‌فرد است که آن را دوستداشتنی تر می نماید :

وضعیت سفریا Travel Mode که داده های با اهمیت را از دستگاه های شما که بعداً بازیابی می‌شوند , حذف می نماید به طوری که دستگاه و اکانت های شما برای هجرت , ایمن تلقی میشوند که یک تاریخچه ۱ ساله برای بازگرداندن آن‌ها وجو دارااست . همینطور رمزگذاری ۲۵۶ بیتی آن برای اطمینان بیشتر از امنیت داده های اصلی و نگهداری توسعه یافته از دیتای شما در‌این برنامه قرار گرفته است .

Password Manager

Bitwarden
این برنامه نتوانست در نظرسنجی توئیتری انجام یافته کمپانی نماید البته ما بعنوان یک برنامه نوشته گشوده آن را بررسی کرده و در لیست خویش قرار می‌دهیم . این برنامه نیز دو ورژن بدون پول و مبلغی دارااست که که به کار گیری از هر دو فراوان آسوده و در دست گرفتن کردن پسورد ها در آن کاری شادی بخش است البته طبیعتا ورژن های مبلغی آن تجهیزات خوب تر و مطلوب تری را برای یوزرها ارائه می‌دهد . همانگونه که پیش

تر نیز بازدید کردیم اپلیکیشن های بهتری هم دراین مورد فعال می‌باشند که نوشته گشوده بودن آن را نسبت به سایر مخصوص نموده است.

 

 

چطور پسورد خود را مدیریت کنیم؟

 

صفحه اصلی

در صورت تمایل از سایت های دیگر ما استفاده کنید:

خرید پیامک

ارسال پیامک زنده

سامانه پیامکی

پنل اس ام اس

سرور طلایی

چاپیرو

گیت هاب چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت

وب طلایی ، طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تحت وب

شتاب دهنده

اسپانسر ، شتابدهنده به استارتاپ های نوآور و فناورانه با ارائه خدماتی منحصربفرد

میزبانی وب

سرور طلایی ، ارائه دهنده قویترین سرویس های میزبانی وب و خدمات دامین در کشور

سامانه پیام کوتاه

طاها پیامک ، ارائه دهنده بیش از شصت خدمت پیامکی با کمترین تعرفه ارسالی

طراحی اپلیکیشن

طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تلفن همراه

هوشمند سازی

ورود کسب و کارهای سنتی به دنیای دیجیتال و افزایش فروش و سهم بازار

دیجیتال مارکتینگ

سئو دات ، اجرای خدمات بازاریابی با تکیه بر دستاوردهای گوگل و شبکه های اجتماعی

آموزش آنلاین

مکتب نت ، ارائه دهنده سامانه آموزش‌های آنلاین ویدئویی و فیلم‌های آموزشی

ویدئو کنفرانس

ارائه دهنده خدمات ارتباط ویدئویی آنلاین برپایه فناوری نوین ویدئو کنفرانس

آخرین مقالات ارائه شده

نمایندگان برتر ما در سراسر کشور