چه‌طور یک دیجیتال مارکتر عالی شویم؟

 

چگونه یک دیجیتال مارکتر خوب باشیم؟

 

بعنوان یک دیجیتال مارکتر “ مدام آپ دیت باشید ”

چگونه یک دیجیتال مارکتر خوب باشیم؟
چگونه یک دیجیتال مارکتر خوب باشیم؟

یک کدام از چالش‌های متخصص بازاریابی نوین , تغییرات سرعت بالا و با حجم بسیار در دنیای دیجیتال است . دنیای بازاریابی دیجیتال نیز سرعت عجیبی در تغییرات و آپدیت‌های نو دارااست . بدین ترتیب شما بایستی فراهم باشید , تغییرات را دنبال فرمایید ودر شغل های خویش به آنان دقت نمائید . با بررسی ترندهای پیش رو و خبرها پخش شده همت نمایید استراتژی‌های خویش را متناسب نگه دارید .

آپ تو دیت بودن تمامی چیز نیست!

آپ دیت بودن در دنیای فناوری و تکنولوژی آکنده‌از تغییر‌و تحول روز جاری واجب است . البته دراین مورد غلو نکنیم . کماکان بک لینک و پیوند و لینک و پیوند سازی و رعایت نکات سئوی وب سایت اساسی است و به عبارتی مفاهیم و کارکردها را داراست . لغات دارای اهمیت کماکان با اهمیت می باشند و جلب مخاطب نکته قابل توجه در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است . در واقع بدنه دارای اهمیت بازاریابی دیجیتال اثبات است . البته آپدیت بودن یاری میکند با جواب سرعت بالا و اکانت شده به موقعیت , موفقیت‌های بیشتری کسب فرمایید .

در‌پی یاد گرفتن بیشتر باشید

یک کدام از فاکتورهای دارای اهمیت در داشتن عشق بسیار به فرا گرفتن مساله نو است . این مسئله تا حدودی در معنای آپ تو دیت بودن هم می‌باشد .

یاد گرفتن بازاریابی دیجیتال

فراگرفتن همگی چیز نیاز نیست!

این‌که در خصوص مساله متفاوتی بدانیم جالب است . ولی زمانی در هم اکنون یاد گرفتن چیزهای متفاوت باشیم , بضاعت تمرکز بر روی یک بخش و تخصص جستن در آن ناحیه را از دست میدهیم . این که بخواهید همگی چیز را یاد بگیرید , همگی چیز را در توان میانگین و زبده کم یاد می گیرید و این در بازار برای شما مزیت رقابتی ساخت نمیکند . قاعدتا در حالتی‌که میخواهید در کسب‌وکار خویش پیشرو باشید , این‌راه راه مناسبی نیست . این تخصص در یک مسئله است که کلیدی است . خوبتر است که از تمام مساله تدبیر پیدا نمایید البته فقط در یک حوزه‌ نظیر نشانی اینترنتی مارکتینگ , بهینه سازی وب سایت , بازاریابی شبکه‌های اجتماعی , کلیپ مارکتینگ و . . تخصص داشته باشید و صرفا با دیگر موضوعات یک آشناییت کلی داشته باشید .

همینطور به خاطر داشته باشید , فرا گرفتن با قرائت کتاب و محتوا و خبرها و دیدن ویدئوهای نو در بازاریابی اینترنتی عالی است , ولی این یاد گرفتن بی نقص نیست . هنگامی فرا گرفتن شما بی نقص میشود که تمام موردها جدیدی که با آن مواجه میشوید را در فعالیت انجام دهید , حاصل آن را مشاهده کنید و بررسی فرمائید .

براین اساس نگران آپ تو دیت بودن و یاد گرفتن چیزهای تازه نباشید , بلکه در ادامه کسب تجربه و آزمایش داوطلبانه چیزهای تازه و به کارگیری از استعداد و ابداع خویش باشید .

اینفوگرافیک ترند های سئوی سایت در سال ۲۰۱۸ را در دانشگاه تپسل مشاهده کنید
در به کار گیری از ابزارها و پلتفرم‌های بازاریابی نوین مهارت پیدا فرمایید .

ابزارهای بازاریابی اینترنتی

ابزارهای مجانی بخش اعظمی موجود هست که تحت عنوان یک دیجیتال مارکتر برای هر گونه از بازاریابی نیازمند به به کار گیری از آن می‌باشید .

از جمله این ابزارها می‌توان از twitter analytics , گوگل آنالیتیکس , گوگل اینترنت مستر تولز و canva ( برای پباده سازی پوستر و بروشور ) و … اسم موفقیت . درپی تعدادی ابزار برای قسمت‌های گوناگون در بازاریابی دیجیتال را به صورت مختصر معرفی می کنیم .

همینطور برای اطلاع کامل‌تر در رابطه ابزارها در بازاریابی اینترنتی به مقاله ها ابزارهای بازاریابی نوین رجوع نمایید .

ابزار های بازاریابی ایمیلی

تمامی ما راجع به آدرس اینترنتی مارکتینگ کم و بیش اطلاعاتی داریم . آدرس اینترنتی مارکتینگ به نوعی از بازاریابی بدون واسطه جهت توسعه و گسترش ارتباط با مشتری بالقوه یا این که مشتری فعلی گفته میگردد که در آن معمولاً محتوای تبلیغاتی , ترویجی , خدماتی و … به مخاطبانمان به خواسته ساخت وفاداری , اعتماد یا این که دوراندیشی از مارک ارسال می کنیم . ابزارهای زیادی دراین مورد موجود هست . ولی از ابزارهای بدون‌پول در این مورد می‌توان از mailchimp , mailerlite اسم پیروزی .

برای یاد گرفتن بدون نقص مهارت‌های آدرس اینترنتی مارکتینگ به بلوک

مراجعه‌کنید .

سوشال مدیا مارکتینگ ( بازاریابی شبکه‌های اجتماعی )
سوشال مدیا مارکتینگ

در هر کسب وکار در هر صنعتی که سرگرم به کار میباشید , برای رابطه با مشتریان خویش خوب تر است سوشال مدیا مارکتینگ را پیوست عمل خویش فرمایید . برای سوشال مدیا مارکتینگ می‌توان به ابزارهای twitter analytics , buffer , hootsuite و… اشاره نمود . برای مثال پیرو ابزار buffer را بیشتر معرفی میکنیم .

 

چگونه یک دیجیتال مارکتر خوب باشیم؟

 

صفحه اصلی

در صورت تمایل از سایت های دیگر ما استفاده کنید:

خرید پیامک

ارسال پیامک زنده

سامانه پیامکی

پنل اس ام اس

سرور طلایی

چاپیرو

 

گیت هاب چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت

وب طلایی ، طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تحت وب

شتاب دهنده

اسپانسر ، شتابدهنده به استارتاپ های نوآور و فناورانه با ارائه خدماتی منحصربفرد

میزبانی وب

سرور طلایی ، ارائه دهنده قویترین سرویس های میزبانی وب و خدمات دامین در کشور

سامانه پیام کوتاه

طاها پیامک ، ارائه دهنده بیش از شصت خدمت پیامکی با کمترین تعرفه ارسالی

طراحی اپلیکیشن

طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تلفن همراه

هوشمند سازی

ورود کسب و کارهای سنتی به دنیای دیجیتال و افزایش فروش و سهم بازار

دیجیتال مارکتینگ

سئو دات ، اجرای خدمات بازاریابی با تکیه بر دستاوردهای گوگل و شبکه های اجتماعی

آموزش آنلاین

مکتب نت ، ارائه دهنده سامانه آموزش‌های آنلاین ویدئویی و فیلم‌های آموزشی

ویدئو کنفرانس

ارائه دهنده خدمات ارتباط ویدئویی آنلاین برپایه فناوری نوین ویدئو کنفرانس

آخرین مقالات ارائه شده

نمایندگان برتر ما در سراسر کشور