5 آنتی ویروس برتر اندرویدی

 

5 آنتی ویروس برتر اندرویدی

متن گشوده ( Open Source ) بودن سیستم ادله اندروید , مزایا و معایب مختص خویش را داراست . از این جهت عالی است که دست برنامه‌نویسان یا این که بازی‌سازان را برای ساخت برنامه‌ها , گشوده میگذارد . ولی نقص‌ بزرگ آن , دسترسی آسانتر به مهم‌ترین و حیاتی‎ترین بخش‌های سیستم ادله است . براین اساس برای دوری از دسترسی‌های تحمیلی از روش بدافزارها , آنتی ویروس‌های متنوعی پباده سازی و ساخته شده‌اند . با تک نیوز برای بررسی آن‌ها همراه باشید :

آنتی ویروس Avast
Avast – e1422472831711

آنتی ویروس ورژن تلفن همراه Avast , یکی گونه های ویروس‌کش‌های ایجاد شده برای سیستم استدلال اندروید است که ورژن PC آن هم برای یوزرها شناخته شده می باشد . ورژن اندروید این برنامه دارنده ویژگی‌هایی همچون کپی ویروس‌‌ها و حذف آنان , حفظ از سیستم استدلال , حفظ شبکه ارتباطی , مدریت برنامه‌ها , قفل گذاری بر روی برنامه‌ها و … است . همینطور به کاربرانی که تلفن همراه هوشمندشان روت شده باشد , اذن دسترسی به FireWall تلفن همراه برای امنیت بیشتر , داده می گردد . شما م

5 آنتی ویروس برتر اندرویدی
5 آنتی ویروس برتر اندرویدی

ی توانید از این برنامه برای مواقعی همچون آلودگی تلفن همراه به ویروس‌های معمولی , جستجوی موبایل مفقود شده خویش و همینطور منزه یا این که قفل کردن خاطر آن از منش به دور , مبادرت فرمائید .

Google – Play – Banner – Get – it – On – Large1

آنتی‌ویروس McAfee
McAfee – e1422473173468

McAfee در میدان آنتی‌ویروس‌ها نامی آشنا برای یوزرها است . برای افرادی که با ورژن PC این برنامه شناخت دارا‌هستند بایستی خاطرنشان کرد که ورژن تلفن همراه این نرم افزار هم دارنده کاربردی شبیه میباشد . مواقعی نظیر کپی ویروس‌ها , اینترنت گردی ایمن و در اختیار گرفتن و حفاظت از اتصالات WIFI از کاربردهای این یرنامه بشمار میاید . همینطور McAfee دارنده بخش خاصی است که در آن , دوربین موبایل به صورت مخفیانه از هر که تلفن همراه شما‌را برداشته یا این که آن را از شما دزدی نموده است , عکس می گیرد و آن عکس را به نشانی پست الکرونیکی شما خواهد ارسال کرد . کاربرد دیگر McAfee , پاک‌سازی داده ها خاطر تلفن همراه از منش به دور , تصاحب کردن ورژن حامی ( backup ) از برنامه‌ها و بازگرداندن داده ها به شکل اول ( restore ) می باشند . غربال کردن پیامک‌ها و مسدود ساختن تماس‌های محل ورود از سایر ویژگی‌های این نرم‌افزار می باشد .

Google – Play – Banner – Get – it – On – Large1

آنتی‌ویروس Avira

AviraAvira هم از برنامه‌های دوست داستنی PC می باشد که در طی دوسال پیشین شیوه خویش را در راستای سیستم دلیل اندروید گشوده نموده است . این برنامه هم دارنده ویژگی‌های متنوعی مثل حفاظت از داده ها در قبال دزدی موبایل , حفاظت از موبایل در قبال قابل انعطاف افزارهای مخرب ( malware ) و گماردن مخاطب‌های تحمیلی در لیست سیاه ( blacklist ) می باشد . این برنامه بطور خودکار , تلفن همراه شمارا به مراد یافتن ویروس‌ها و نرم‌افزار‌های مخرب کاوش می نماید . همینطور Avira به شما این اذن را می دهد که در صورت مفقود یا این که دزدیه شدن تلفن همراه , آن را قفل کرده یا این که اطلاعات دردسترس در آن را منزه فرمائید . محاسبه کردن ایمیل‌ها یا این که داده ها تماس از لحاظ فساد و هک شدن آن ها , از جمله وظیفه‌های دیگر این نرم افزار است .

Google – Play – Banner – Get – it – On – Large1

آنتی‎ویروس BitDefender
BitDefender – e1422473907513

همگی ویژگی‌های استاندارد و اثرگذار یک ویروس‌کش در‌این برنامه گنجانده شده‌است . کپی ویروس‌ها و قابل انعطاف افزارهای مخرب , مراقبت هم زمان در وب‌گردی و خصوصیت دیگر آن در طول دزدیده یا این که مفقود شدن موبایل , از کاربردهای نرم افزار BitDefender میباشد . هنگامی که موبایل هوشمند شما دزدیده یا این که مفقود شود , می توانید از رویکرد بدور , داده ها سری تلفن همراه خویش را منزه نمایید یا این که تلفن همراه را در وضعیت قفل قرار دهید . درین نرم افزار خصوصیت جدیدی با اسم WearON هم موجود است که از ساعت هوشمند شما در قبال برنامه‌های مخرب حفاظت خواهد کرد و این به آن شکل است که‌این برنامه از سیستم اندروید ور ( Android Wear ) هم پشتیبانی خواهد کرد .

Google – Play – Banner – Get – it – On – Large1

آنتی‌ویروس Norton

NortonNorton , یکی شناخته شده‌ترین برنامه‌های PC می‎باشد که تمرکز ورژن اندروید آن بر روی حفاظت از تلفن همراه هوشمند بخوبی حفاظت از کامپیوترهای فردی می باشد . همانند اپلیکیشن‌های دیگر , این برنامه هم دارنده ویژگی‌های خاصی است که قفل کردن موبایل دزدیده یا این که مفقود شده به وسیله ارسال اس ام اس , کاوش و حذف برنامه‌های مخرب یا این که ویروسی , دوری از ورود به سایت‌هایی که منجر انتقال داده ها فردی شما میگردد , تطهیر داده ها تلفن همراه از رویه بدور و غیره از آن گزاره می باشند .

 

5 آنتی ویروس برتر اندرویدی

 

صفحه اصلی

در صورت تمایل از سایت های دیگر ما استفاده کنید:

خرید پیامک

ارسال پیامک زنده

سامانه پیامکی

پنل اس ام اس

سرور طلایی

چاپیرو

 

گیت هاب چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت

وب طلایی ، طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تحت وب

شتاب دهنده

اسپانسر ، شتابدهنده به استارتاپ های نوآور و فناورانه با ارائه خدماتی منحصربفرد

میزبانی وب

سرور طلایی ، ارائه دهنده قویترین سرویس های میزبانی وب و خدمات دامین در کشور

سامانه پیام کوتاه

طاها پیامک ، ارائه دهنده بیش از شصت خدمت پیامکی با کمترین تعرفه ارسالی

طراحی اپلیکیشن

طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تلفن همراه

هوشمند سازی

ورود کسب و کارهای سنتی به دنیای دیجیتال و افزایش فروش و سهم بازار

دیجیتال مارکتینگ

سئو دات ، اجرای خدمات بازاریابی با تکیه بر دستاوردهای گوگل و شبکه های اجتماعی

آموزش آنلاین

مکتب نت ، ارائه دهنده سامانه آموزش‌های آنلاین ویدئویی و فیلم‌های آموزشی

ویدئو کنفرانس

ارائه دهنده خدمات ارتباط ویدئویی آنلاین برپایه فناوری نوین ویدئو کنفرانس

آخرین مقالات ارائه شده

نمایندگان برتر ما در سراسر کشور