ابزار گوگل در کسب و فعالیت اینترنتی

 

ابزار گوگل در کسب و کار اینترنتی

 

ابزار نخستین – گوگل پلاس ( Google+ )

اگر‌چه گوگل پلاس شبکه اجتماعی به حساب آورده می شود , اما می‌توانید با ساخت ورقه ای برای کسب

و کارتان در‌این گوشه و کنار به هدف ها بازاریابی خویش بیشتر نزدیک گردید .

ابزار گوگل در کسب و کار اینترنتی
ابزار گوگل در کسب و کار اینترنتی

بیایید قبلی از کلام در رابطه برگه گوگل پلاس برای کسب و عمل یا این که google plus business page

مقدمه ای در رابطه شیوه نمایش حاصل جست و جو در گوگل و رابطه آن با گوگل پلاس را با نیز بررسی کنیم .

تا قبل از این گوگل به نویسندگان این قابلیت و امکان را می اعطا کرد که با به کار گیری از google authorship پروفایل گوگل پلاس خویش را به محتوای نشر داده شده در وب سایت خویش پیوند نمایند . با این فعالیت در حاصل گوگل در کنار لینک و پیوند مقاله , تصویر پروفایل تالیف کننده و تعداد فالوورهای گوگل پلاس وی نمایش داده می‌شد .

google authorship

جمعی از متخصصان بازاریابی نوین در مجموعه های متفاوت نظیر bufferapp و itnow معتقد بودند که‌این مورد بر روی CTR پیوند ها در برگه نتیجه ها گوگل تاثیر مثبت داراست . البته گوگل نسبت به تاثیر مثبت این قابلیت و امکان در نتیجه ها سرچ مطمئن فقدان و در هم اکنون گردآوری دیتا دراین مورد بود . در غایت گوگل در گزارشی در search engine land اظهار‌کرد , google authorship تاثیر مثبتی بر روی CTR ندارد . مبنی بر ارزیابی دیتای گردآوری شده در موقعیت های متعدد با وجود تصویر مولف و سوای تصویر , خیر می توان اظهار‌کرد لزوما تارنما هایی که تصویر تالیف کننده آن ها موجود هست CTR فراتر دارا‌هستند و خیر می توان اذعان کرد سایتهایی که چهره یی ندارند CTR آنان تحت است . در سود با دقت به کاهش تمرکز استفاده کننده در مواجهه با تصاویر , گوگل کلا خدمت google authorship را حذف کرد .

گوگل مجددا اعلام نموده است که قصد داراست نتیجه ها جست و جو در گوگل پلاس را هم در برگه نتیجه ها گوگل نشان دهد . طبق گزارشی از hubspot در سال ۲۰۱۷ این خبر به وسیله گوگل در رابطه با نمایش محتوای پخش شده در گوگل پلاس نشر داده شده شده‌است که ظواهر آن شبیه آنچه تا قبل از این تحت عنوان google authorship در نتیجه ها چشم می‌شد , خواهد بود و تصویر پروفایل کاغذ گوگل پلاس در برگه حاصل نمایش داده خواهد شد .

گوگل پلاس در سرچ گوگل

فعلا هنوز از پیاده سازی این خدمت و درصد اهمیت آن در نتیجه ها جست و جو داده ها بی نقص و قابل اطمینانی نیست . ولی در موقعیت کلی به خصوص برای یک کسب و فعالیت اهل ایران که کسب و فعالیت ساکن و محلی به حساب آورده می شود , ساخت ورقه گوگل پلاس برای کسب و عمل سفارش می شود . همینطور در صورت پیاده سازی این مسئله , اهمیت کاغذ گوگل پلاس برای کسب و فعالیت بیشتر خویش را نشان می‌دهد .

کاغذ گوگل پلاس برای کسب و عمل

پس از این که برگه گوگل پلاس برای کسب و فعالیت خویش تولید کردید , ( تولید این کاغذ و امکان های آن نسبتاً شبیه شبکه‌های‌اجتماعی دیگر مانند فیسبوک است . ) به موارد ذیل برای رئیس خوبتر ورقه خویش اعتنا فرمائید .

گوگل پلاس این قابلیت و امکان را در اختیار یوزرها قرار می‌دهد که پستی را که در کاغذ خویش منتشر کرده اند را در وبسایت یا این که وبلاگ خویش هم قرار دهند ( امکان embed ) . مخاطبین در آن صفحه ها نیز می‌توانند پست را لایک نمایند و یا این که کامنت بگذارند و یا این که این که از آنجا به گوگل پلاس وارد شوند و برگه شما‌را دنبال نمایند . برای embed کردن پست با تعیین آیتم embed post , کدی در اختیار شما قرار داده می شود که می‌توانید در برگه تارنما و یا این که وبلاگ خویش آن را اسکن فرمائید . برای داده ها بیشتر دراین مورد میتوانید از ورقه راهنمای گوگل پلاس امداد بگیرید .

قابلیت و امکان embed گوگل پلاس

 

ضوابط سئو وب سایت نظیر گماردن بک پیوند , در گوگل پلاس هم برقرار است . برای ارتقاء اعتبار برگه و پست های گوگل پلاس , بایستی پست ها و مطالبی قرار دهید که مخاطبین آن را به اشتراک بگذارند . اشتراک گذاری پست‌ها هم اندازه با بک پیوند در وب سایت های دیگر برای شما اعتبار مهیا می نماید . نیز چنین می‌توانید با صفحه های دیگر که مخاطب بیشتری دارا‌هستند و در حوزه شما اینفلوئنسر می باشند رابطه برقرار نمایید , مطالب آن ها را درصفحه خویش به اشتراک بگذارید و از آن ها نیز بخواهید برای شما این فعالیت را انجام دهند .

 

ابزار گوگل در کسب و کار اینترنتی

 

صفحه اصلی

در صورت تمایل از سایت های دیگر ما استفاده کنید:

خرید پیامک

ارسال پیامک زنده

سامانه پیامکی

پنل اس ام اس

سرور طلایی

چاپیرو

گیت هاب چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت

وب طلایی ، طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تحت وب

شتاب دهنده

اسپانسر ، شتابدهنده به استارتاپ های نوآور و فناورانه با ارائه خدماتی منحصربفرد

میزبانی وب

سرور طلایی ، ارائه دهنده قویترین سرویس های میزبانی وب و خدمات دامین در کشور

سامانه پیام کوتاه

طاها پیامک ، ارائه دهنده بیش از شصت خدمت پیامکی با کمترین تعرفه ارسالی

طراحی اپلیکیشن

طراح و مجری پروژه‌های برنامه نویسی و اپلیکیشن‌های تلفن همراه

هوشمند سازی

ورود کسب و کارهای سنتی به دنیای دیجیتال و افزایش فروش و سهم بازار

دیجیتال مارکتینگ

سئو دات ، اجرای خدمات بازاریابی با تکیه بر دستاوردهای گوگل و شبکه های اجتماعی

آموزش آنلاین

مکتب نت ، ارائه دهنده سامانه آموزش‌های آنلاین ویدئویی و فیلم‌های آموزشی

ویدئو کنفرانس

ارائه دهنده خدمات ارتباط ویدئویی آنلاین برپایه فناوری نوین ویدئو کنفرانس

آخرین مقالات ارائه شده

نمایندگان برتر ما در سراسر کشور